بهترین زمان رزرو بلیط هواپیما

هیچ روز جادویی و خاصی برای رزرو بلیط هواپیما وجود ندارد ولی در این‌جا شما را با نکاتی آشنا می‌کنیم که دانستن آن‌ها به شما کمک خواهد کرد که بلیط خود را با قیمت مناسب‌تری رزرو کنید. قیمت‌ها در طول روز تغییر می‌کنند، در نتیجه این غیرممکن است که پیش‌بینی کنید چه ساعتی از شبانه روز، بهترین ساعت برای رزرو بلیط است.

برای آگاهی از بلیط‌های لحظه‌ی آخری با قیمت مناسب، ثبت نام کنید:

برخی از کارشناسان 23 آگوست را به عنوان روزی معرفی کرده‌اند که ارزان‌ترین بلیط‌ها را در آن می‌توان یافت و برخی معتقدند سه‌شنبه‌ها ساعت 3 بعدازظهر، بلیط هواپیما را با بهترین قیمت، خواهید یافت. هرچند باید گفت که هیچ‌کدام از این تاریخ‌ها نمی‌تواند درست باشد. همان‌طور که تاریخی با عنوان 31 سپتامبر، نداریم. باید گفت که در واقع هیچ تاریخ جادویی برای رزرو ارزان‌تر بلیط وجود ندارد. به عنوان مثال‌، همه به من گفتند که پروازت را چندین روز، قبل از تاریخ موعود آن رزرو کن و از آنجایی که من راحت چیزی را قبول نمی‌کنم، مدت کمی به زمان عزیمت‌ام بلیط را رزرو کردم و در آن تاریخ، قیمت بلیط خیلی ارزان‌تر از مدتی قبل بود که دوستان پیشنهاد کرده بودند. هرچند این امر همیشه نمی‌تواند قابل استناد باشد اما بعضی وقت‌ها درست از کار در می‌آید.

کسانی که بلیط لحظه‌ی آخری می‌گیرند، در صورتی می‌توانند شانس این را داشته باشند که بلیط ارزان‌تری گیر بیاورند که یکی از مسافران که قبلا بلیط خریده بوده است، به دلایلی بلیط خود را کنسل کند.

ثبت نام برای دریافت پیام‌های تخفیف خطوط هوایی:

این که شما برای دریافت پیام‌های تخفیف ایرلاین‌ها ثبت نام کنید، می‌تواند بهترین گزینه باشد و این امکان را به شما می‌دهد که از قیمت‌های بلیط‌های لحظه‌ی آخری اطلاع پیدا کرده، کد تخفیف دریافت و از قیمت‌های استثنایی که بیشترین سود را به شما می‌رساند، اطلاع پیدا کنید. پیام‌هایی که خود خطوط هوایی از ارزان‌ترین قیمت‌های‌شان برای شما می‌فرستند، شما را از این بازی حدس زدن در مورد ارزان‌ترین زمان خرید و استرس‌هایش، نجات می‌دهد. شما به راحتی از طریق خود ایرلاین از بهترین قیمت‌ها اطلاع پیدا می‌کنید ولی باید خاطر نشان کرد که همه‌ی ایرلاین‌ها این گزینه را ندارند.

ایمیل مستقیم را فراموش نکنید:

غیر از ثبت نام برای دریافت پیام ایرلاین‌ها که در بالا گفته شد، این که مستقیما از ایرلاین محبوب‌تان ایمیل بگیرید نیز روش عاقلانه‌ای است. این راه خوبی برای قرار گرفتن در صدر لیست بهترین قیمت‌های ایرلاین‌ها و عضویت در لیست مشتریان وفاداراست.

اجتماعی شدن:

به عنوان یک راه ساده و موثر برای دریافت قیمت مناسب، ����#airfare را در توییتر دنبال کنید. این هشتگ، شما را از بهترین قیمت‌های بلیط از ایرلاین‌های مختلف، آشنا می‌کند. حتما سعی کنید توئیتر و فیسبوک آن را دنبال کنید.

ترکیب کردن چند روش:

بهترین راه آگاهی از بهترین تخفیف‌ها، این است که در سایت‌های مختلف ثبت نام کنید. این گونه نیست که قیمت برای همه‌ی آژانس‌های آنلاین فروش بلیط یکسان باشد. گاهی اوقات برخی سایت‌ها مذاکراتی با ایرلاین‌ها انجام می‌دهند تا قیمت آن‌ها از قیمت رقبا پایین‌تر باشد. همان‌طور که گفته شد، ترکیب چند روش هم می‌تواند موثر باشد. برای مثال، من در Hopper  تخفیف دیدم که به جای رزرو کردن در اپلیکیشن، مستقیم شما را به سایت متصل می‌کرد و باعث ذخیره شدن هزینه‌ی رزرو می‌شد.

 

منبع: https://www.thisisinsider.com/how-to-book-a-cheap-flight-2018-9


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×
English العربی

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.